Sezon 2011/2012:
4. kolejka: Nieciecza - Arka Gdynia 2:1 (Radzewicz)
21. kolejka: Arka Gdynia - Nieciecza 1:0 (Jędrzejowski)

W pierwszych pojedynkach oba zespoły solidarnie wygrały u siebie jedną bramką. Zwycięstwo Arce zapewnił rezerwowy, mocno już zapomniany Patryk Jędrzejowski dwie minuty po wejściu. Piłkarz ten zaliczył później niebywały zjazd.

Sezon 2012/2013:
6. kolejka: Nieciecza - Arka Gdynia 3:2 (Krajanowski, Marcus k.)
23. kolejka: Arka - Nieciecza 0:1

Pierwszy mecz rozegrano w rezerwowym terminie, a Arka przegrała po słabym występie Macieja Szlagi. Dwa gole dla Niecieczy zdobył Dariusz Pawlusiński, który jednak opuścił już ten klub. W rundzie rewanżowej Arka przegrała 0:1 po golu Szymona Sobczaka. Ostatecznie Niecieczy zabrakło jednego punktu do awansu.

Sezon 2013/2014:
17. kolejka: Arka Gdynia - Nieciecza 1:2 (Aleksander)
34. kolejka: Nieciecza - Arka Gdynia 4:2 (sam., Szubert)

Oba mecze Arka zasłużenie przegrała. W Gdyni już w 36. minucie było 0:2, a w rewanżu rywale przypieczętowali zwycięstwo w samej końcówce.

Sezon 2014/2015:
7. kolejka: Arka Gdynia - Nieciecza 2:4 (Jagiełło, Calderon)
24. kolejka: Nieciecza - Arka Gdynia 1:1 (Marcjanik)

Pierwszy z meczów dał kibicom do myślenia, że w Arce potrzebne są zmiany. Nieciecza przyjechała jako lider, ale stwarzała i wykorzystywała sytuacje z taką łatwością, że aż strach. Swoje dołożył Jakub Miszczuk, który od tego meczu nie rozstaje się z czapeczką, gdy świeci mocne słońce. W rewanżu żółto-niebiescy zdobyli pierwszy punkt w rywalizacji obu klubów od sezonu 11/12, remisując po golu Michała Marcjanika.

Sezon 2016/17:
1. kolejka: Nieciecza - Arka 2:0
16. kolejka: Arka Gdynia - Nieciecza 1:3 (Marcus k.)

Pierwszy mecz po powrocie Arki do ekstraklasy stanowiło niestety spotkanie w Niecieczy, i tradycyjnie zakończyło się porażką żółto-niebieskich. Rewanż zaczął się znakomicie - Marcus pewnie wykorzystał rzut karny już w 2. minucie meczu. Co z tego, skoro później do bramki trafiali już tylko rywale. Przegrana 1:3 sprawiła, że Arka nie potrafi wygrać ze Słonikami już od 5,5 roku i 8 spotkań.