FC GNIEWINO WŁĄCZA SIĘ DO AKCJI:
Pomagamy Magdalenie Gleń, z domu Warmbier, mieszkance Żarnowca (woj. Pomorskie). Magda ma 32 lata, dwójkę małych dzieci i kochającego męża. Po wygranej walce z rakiem piersi prowadziła szczęśliwe życie. Niestety niedługo. Po niecałym roku pojawiły się przerzuty na wątrobie, a co za tym idzie długie i kosztowne leczenie. Niedługo podamy numer konta fundacji na który będzie można wpłacać pieniądze. Na tej stronie będziemy informować o zbiórkach oraz wydarzeniach, które będą odbywały się w najbliższym czasie. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się pomóc Magdzie wygrać z rakiem!

Na aukcje wystawiamy koszulkę Stali Mielec podarowaną przez Roberta Sulewskiego oraz szalik z meczu w Rzymie za który został ukarany przez klub karą 5000 zł.
Licytujemy na stronie Facebook FC Gniewino.

W najbliższym czasie pojawią się kolejne koszulki piłkarzy związanych z Arką.
TAG!!! NNZS!!!

Licytujemy pod postem na Facebooku - wpisujemy nazwę przedmiotu: szalik lub koszulka, obok kwotę proponowaną. Przebijamy minimum o 10 zł. Nie bierzemy pod uwagę kwot typu 53 zł itp.
Cena wywoławcza za szalik to 50 zł, a za koszulkę 100 zł
Aukcja trwa do niedzieli 18.02.2018, do godziny 19:29

Na Facebooku FC Gniewino pojawiły się także kolejne przedmioty do wylicytowania, m.in.: koszulka meczowa z autografem Rafała Murawskiego piłkarza Pogoni Szczecin oraz bluza bramkarska Dawida Kudły do niedawna bramkarz Pogoni Szczecin, a obecnie Zagłębia Sosnowiec.