Mateusz Skrzypczak
22-08-2000 (lat 23)
Polska
Pomocnik
Sezon | Rozgrywki | Drużyna | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Ekstraklasa | Jagiellonia Białystok | 22 | 2 | 2040 min | 3 | 1 | 2 | Zobacz szczegóły » | |
2023/2024 | III liga, gr. I | Jagiellonia II Białystok | 1 | 90 min | Zobacz szczegóły » | |||||
2022/2023 | Ekstraklasa | Jagiellonia Białystok | 23 | 3 | 1986 min | 1 | 5 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2021/2022 | II liga | Lech II Poznań | 10 | 1 | 857 min | Zobacz szczegóły » | ||||
2021/2022 | Ekstraklasa | Lech Poznań | 2 | 21 min | Zobacz szczegóły » | |||||
2020/2021 | I liga | Stomil Olsztyn (wiosna) | 12 | 2 | 882 min | 5 | 1 | Zobacz szczegóły » | ||
2020/2021 | I liga | Puszcza Niepołomice (jesień) | 6 | 7 | 554 min | 2 | Zobacz szczegóły » | |||
2019/2020 | Ekstraklasa | Lech Poznań | 1 | 1 | 63 min | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2019/2020 | II liga | Lech II Poznań | 15 | 1 | 1351 min | 3 | Zobacz szczegóły » | |||
2018/2019 | III liga, gr. II | Lech II Poznań | 14 | 6 | 1432 min | 1 | 1 | 4 | Zobacz szczegóły » | |
2018/2019 | Ekstraklasa | Lech Poznań | 2 | 1 | 165 min | 2 | Zobacz szczegóły » | |||
2017/2018 | III liga, gr. II | Lech II Poznań | 1 | 2 | 110 min | Zobacz szczegóły » |
III liga, gr. I 2023/2024 Jagiellonia II Białystok
mecze:
1
Podstawowy:
1
Z ławki:
0
Czas na boisku:
90 min
0
0
0
0
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jagiellonia II Białystok | 1 - 1 | Broń Radom (szczegóły) | 12:00 05-08-2023 | R | 90 | ||||||
2 | Concordia Elbląg | 1 - 1 | Jagiellonia II Białystok (szczegóły) | 17:00 12-08-2023 | R | |||||||
3 | Jagiellonia II Białystok | 3 - 0 | Mławianka Mława (szczegóły) | 12:00 19-08-2023 | Z | |||||||
4 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 2 - 2 | Jagiellonia II Białystok (szczegóły) | 17:00 23-08-2023 | R | |||||||
5 | Jagiellonia II Białystok | 2 - 3 | Pilica Białobrzegi (szczegóły) | 12:00 27-08-2023 | P | |||||||
6 | Unia Skierniewice | 3 - 2 | Jagiellonia II Białystok (szczegóły) | 16:00 02-09-2023 | P | |||||||
7 | Jagiellonia II Białystok | 2 - 2 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki (szczegóły) | 17:00 20-09-2023 | R | |||||||
8 | ŁKS Łomża | 2 - 1 | Jagiellonia II Białystok (szczegóły) | 16:00 16-09-2023 | P | |||||||
9 | Jagiellonia II Białystok | 2 - 2 | Victoria Sulejówek (szczegóły) | 15:00 23-09-2023 | R | |||||||
10 | Warta Sieradz | 0 - 1 | Jagiellonia II Białystok (szczegóły) | 15:00 30-09-2023 | Z | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
11 | Jagiellonia II Białystok | 1 - 2 | GKS Wikielec (szczegóły) | 12:00 07-10-2023 | P | |||||||
12 | Legionovia Legionowo | 4 - 2 | Jagiellonia II Białystok (szczegóły) | 14:00 18-10-2023 | P | |||||||
13 | Jagiellonia II Białystok | 1 - 1 | Lechia Tomaszów Mazowiecki (szczegóły) | 12:00 21-10-2023 | R | |||||||
14 | Jagiellonia II Białystok | 3 - 2 | GKS Bełchatów (szczegóły) | 15:15 29-10-2023 | Z | |||||||
15 | Olimpia Zambrów | 0 - 1 | Jagiellonia II Białystok (szczegóły) | 13:00 04-11-2023 | Z | |||||||
16 | Jagiellonia II Białystok | 1 - 2 | Legia II Warszawa (szczegóły) | 12:00 11-11-2023 | P | |||||||
17 | Pelikan Łowicz | 1 - 0 | Jagiellonia II Białystok (szczegóły) | 12:00 19-11-2023 | P | |||||||
18 | Broń Radom | 1 - 0 | Jagiellonia II Białystok (szczegóły) | 18:00 24-11-2023 | P | |||||||
19 | Jagiellonia II Białystok | 3 - 0 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 13:00 03-03-2024 | Z | |||||||
20 | Mławianka Mława | 3 - 0 | Jagiellonia II Białystok (szczegóły) | 12:00 09-03-2024 | P | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
21 | Jagiellonia II Białystok | 1 - 0 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki (szczegóły) | 12:00 17-03-2024 | Z | |||||||
22 | Pilica Białobrzegi | 1 - 2 | Jagiellonia II Białystok (szczegóły) | 15:00 23-03-2024 | Z | |||||||
23 | Jagiellonia II Białystok | 2 - 3 | Unia Skierniewice (szczegóły) | 12:00 29-03-2024 | P | |||||||
24 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 4 - 0 | Jagiellonia II Białystok (szczegóły) | 15:00 06-04-2024 | P | |||||||
25 | Jagiellonia II Białystok | 0 - 3 | ŁKS Łomża (szczegóły) | 12:00 13-04-2024 | P | |||||||
26 | Victoria Sulejówek | 1 - 0 | Jagiellonia II Białystok (szczegóły) | 18:00 20-04-2024 | P | |||||||
27 | Jagiellonia II Białystok | - | Warta Sieradz (szczegóły) | 14:00 27-04-2024 | ||||||||
28 | GKS Wikielec | - | Jagiellonia II Białystok (szczegóły) | 05-05-2024 | ||||||||
29 | Jagiellonia II Białystok | - | Legionovia Legionowo (szczegóły) | 12-05-2024 | ||||||||
30 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | Jagiellonia II Białystok (szczegóły) | 15-05-2024 | ||||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
31 | GKS Bełchatów | - | Jagiellonia II Białystok (szczegóły) | 19-05-2024 | ||||||||
32 | Jagiellonia II Białystok | - | Olimpia Zambrów (szczegóły) | 26-05-2024 | ||||||||
33 | Legia II Warszawa | - | Jagiellonia II Białystok (szczegóły) | 02-06-2024 | ||||||||
34 | Jagiellonia II Białystok | - | Pelikan Łowicz (szczegóły) | 09-06-2024 |