Mateusz Żukowski
23-11-2001 (lat 22)
Lębork
Lębork
Polska
Obrońca
185 cm
80 kg
Sezon | Rozgrywki | Drużyna | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | III liga, gr. III | Śląsk II Wrocław | 3 | 259 min | 4 | Zobacz szczegóły » | ||||
2023/2024 | Ekstraklasa | Śląsk Wrocław | 10 | 12 | 1029 min | 4 | Zobacz szczegóły » | |||
2022/2023 | II Liga | Lech II Poznań | 13 | 1147 min | 1 | 2 | Zobacz szczegóły » | |||
2022/2023 | Ekstraklasa | Lech Poznań | 3 | 70 min | Zobacz szczegóły » | |||||
2021/2022 | Ekstraklasa | Lechia Gdańsk (jesień) | 12 | 6 | 1218 min | 2 | 1 | 2 | Zobacz szczegóły » | |
2020/2021 | Ekstraklasa | Lechia Gdańsk | 1 | 15 | 220 min | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2020/2021 | IV liga pomorska | Lechia II Gdańsk | 4 | 316 min | 5 | Zobacz szczegóły » | ||||
2019/2020 | Ekstraklasa | Lechia Gdańsk (jesień) | Zobacz szczegóły » | |||||||
2019/2020 | IV liga pomorska | Lechia II Gdańsk (jesień) | 2 | 180 min | 1 | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2019/2020 | I liga | Chojniczanka Chojnice (jesień) | 2 | 9 | 344 min | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2018/2019 | Ekstraklasa | Lechia Gdańsk | 2 | 6 | 176 min | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2018/2019 | IV liga pomorska | Lechia II Gdańsk | 13 | 1 | 1093 min | 11 | 3 | Zobacz szczegóły » | ||
2017/2018 | Ekstraklasa | Lechia Gdańsk | 1 | 1 | 53 min | Zobacz szczegóły » |
I liga 2019/2020 Chojniczanka Chojnice
mecze:
11
Podstawowy:
2
Z ławki:
9
Czas na boisku:
344 min
0
0
0
1
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wigry Suwałki | 1 - 1 | Chojniczanka Chojnice (szczegóły) | 19:47 27-07-2019 | R | |||||||
2 | Chojniczanka Chojnice | 0 - 1 | Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) | 17:45 04-08-2019 | P | |||||||
3 | Olimpia Grudziądz | 3 - 5 | Chojniczanka Chojnice (szczegóły) | 19:00 09-08-2019 | Z | |||||||
4 | Chojniczanka Chojnice | 1 - 0 | KS Nieciecza (szczegóły) | 20:00 16-08-2019 | Z | |||||||
5 | Chojniczanka Chojnice | 0 - 3 | Miedź Legnica (szczegóły) | 20:00 21-08-2019 | P | |||||||
6 | Chojniczanka Chojnice | 0 - 1 | Puszcza Niepołomice (szczegóły) | 18:00 25-08-2019 | P | |||||||
7 | Chojniczanka Chojnice | 1 - 1 | GKS Tychy (szczegóły) | 20:00 30-08-2019 | R | 3 | ||||||
8 | Chojniczanka Chojnice | 1 - 3 | Stomil Olsztyn (szczegóły) | 14:45 07-09-2019 | P | 22 | ||||||
9 | Chojniczanka Chojnice | 3 - 0 | GKS Bełchatów (szczegóły) | 19:00 13-09-2019 | Z | 31 | ||||||
10 | Chojniczanka Chojnice | 1 - 3 | Radomiak Radom (szczegóły) | 18:00 21-09-2019 | P | 13 | ||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
11 | Chojniczanka Chojnice | 3 - 1 | GKS Jastrzębie (szczegóły) | 18:00 29-09-2019 | Z | 21 | ||||||
12 | Chojniczanka Chojnice | 1 - 2 | Odra Opole (szczegóły) | 18:00 05-10-2019 | P | 22 | ||||||
13 | Sandecja Nowy Sącz | 4 - 4 | Chojniczanka Chojnice (szczegóły) | 19:10 11-10-2019 | R | |||||||
14 | Chrobry Głogów | 1 - 0 | Chojniczanka Chojnice (szczegóły) | 18:00 18-10-2019 | P | |||||||
15 | Zagłębie Sosnowiec | 3 - 3 | Chojniczanka Chojnice (szczegóły) | 18:00 26-10-2019 | R | 78 | 1 | |||||
16 | Warta Poznań | 2 - 0 | Chojniczanka Chojnice (szczegóły) | 13:00 03-11-2019 | P | 87 | ||||||
17 | Chojniczanka Chojnice | 0 - 2 | Stal Mielec (szczegóły) | 16:00 09-11-2019 | P | 31 | ||||||
18 | Chojniczanka Chojnice | 1 - 3 | Wigry Suwałki (szczegóły) | 16:00 16-11-2019 | P | |||||||
19 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2 - 1 | Chojniczanka Chojnice (szczegóły) | 18:00 22-11-2019 | P | 14 | ||||||
20 | Chojniczanka Chojnice | 1 - 3 | Olimpia Grudziądz (szczegóły) | 16:00 30-11-2019 | P | 22 | ||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
21 | KS Nieciecza | 1 - 2 | Chojniczanka Chojnice (szczegóły) | 18:00 29-02-2020 | Z | |||||||
22 | Miedź Legnica | 5 - 2 | Chojniczanka Chojnice (szczegóły) | 16:00 07-03-2020 | P | |||||||
23 | Puszcza Niepołomice | 1 - 0 | Chojniczanka Chojnice (szczegóły) | 16:00 02-06-2020 | P | |||||||
24 | GKS Tychy | 1 - 2 | Chojniczanka Chojnice (szczegóły) | 15:10 07-06-2020 | Z | |||||||
25 | Stomil Olsztyn | 1 - 0 | Chojniczanka Chojnice (szczegóły) | 17:00 13-06-2020 | P | |||||||
26 | GKS Bełchatów | 1 - 1 | Chojniczanka Chojnice (szczegóły) | 18:00 17-06-2020 | R | |||||||
27 | Radomiak Radom | 3 - 1 | Chojniczanka Chojnice (szczegóły) | 17:40 20-06-2020 | P | |||||||
28 | GKS Jastrzębie | 1 - 3 | Chojniczanka Chojnice (szczegóły) | 17:40 26-06-2020 | Z | |||||||
29 | Odra Opole | 0 - 0 | Chojniczanka Chojnice (szczegóły) | 15:00 30-06-2020 | R | |||||||
30 | Chojniczanka Chojnice | 2 - 1 | Sandecja Nowy Sącz (szczegóły) | 17:40 03-07-2020 | Z | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
31 | Chojniczanka Chojnice | 3 - 4 | Chrobry Głogów (szczegóły) | 18:00 10-07-2020 | P | |||||||
32 | Chojniczanka Chojnice | 1 - 3 | Zagłębie Sosnowiec (szczegóły) | 17:00 14-07-2020 | P | |||||||
33 | Chojniczanka Chojnice | 1 - 2 | Warta Poznań (szczegóły) | 17:40 18-07-2020 | P | |||||||
34 | Stal Mielec | 4 - 1 | Chojniczanka Chojnice (szczegóły) | 17:40 25-07-2020 | P |