W życiu każdego człowieka następuje ten moment, na który wyczekuje się od najmłodszych lat.

 

Za nami kawał czasu, mnóstwo przepięknych chwil, coś, czego nikt nam nie odbierze.

 

Z każdym rokiem Mikołajowi - jak wiecie - lat przybywa. Stajemy się mądrzejsi, bardziej dojrzali wkraczamy w dorosłość.

 

Drodzy KIBICE sympatyzujący z ARKĄ GDYNIA! Nie każdy sobie zdaje sprawę, ale przed nami najważniejsza i mam nadzieję najhuczniejsza akcja. Ona na to po prostu zasługuje z racji tego, że w tym roku stajemy się dorośli. Tak! OSIEMNAŚCIE LAT Żółto-Niebieskiego Mikołaja wkracza małymi krokami. To przepiękne, że tyle lat potrafimy być zjednoczeni i z roku na rok chcemy tworzyć tę wspaniałą akcję.

 

To, gdzie jesteśmy, to TYLKO Wasza zasługa, każdego, kto w jakimś stopniu pomógł przy istnieniu - nie tylko mówimy tu o finansach, ale też o obecności.

 

Żeby pokazać, jak bardzo nie jesteśmy anonimowi, już niedługo pokażemy Wam, jak traktują nas chociażby władze naszego miasta. To będzie prawdziwa niespodzianka!

 

Nasz ukochany klub również zapewnia nas, że nie pozwoli nam przejść bez echa w tym ważnym dla nas święcie. Dlatego szykujemy się, by działać z podwójną mocą! Wszystkie ręce na pokład i robimy coś WIELKIEGO.

 

W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, będziemy nieśli pomoc lokalnym Hospicjom, Domom Dziecka, Ośrodkom Specjalnym. Odwiedzimy pacjentów szpitali na Pomorzu. Wesprzemy niepełnosprawnych Kibiców oraz potrzebujące rodziny.

 

Na koniec z góry przepraszam, teraz od Mikołaja się nie opędzicie! Będę do Was pisał, będę Was namawiał, po prostu nie dam Wam spokoju!

 

https://zrzutka.pl/ym4ss2

 

Z wyrazami szacunku dla wszystkich KIBICÓW.

PEŁNOLETNI Żółto-Niebieski Mikołaj