Terminarz III liga, gr. III Sezon 2020/2021

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród
15:00 | 01.08.2020
Polonia Świdnica
Ruch Chorzów
17:00 | 01.08.2020
ROW Rybnik
Rekord Bielsko-Biała
17:00 | 01.08.2020
LKS Goczałkowice-Zdrój
MKS Kluczbork
17:00 | 01.08.2020
Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław
17:00 | 01.08.2020
Stal Brzeg
Lechia Zielona Góra
17:00 | 01.08.2020
Polonia Nysa
Błyskawica Gać
17:00 | 01.08.2020
Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębie II Lubin
17:00 | 01.08.2020
Górnik II Zabrze
Warta Gorzów
17:00 | 02.08.2020

2 Kolejka

Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica
13:30 | 08.08.2020
Błyskawica Gać
Ruch Chorzów
17:00 | 08.08.2020
Piast Żmigród
LKS Goczałkowice-Zdrój
17:00 | 08.08.2020
Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg
17:00 | 08.08.2020
Polonia Nysa
ROW Rybnik
17:00 | 08.08.2020
Warta Gorzów
Polonia Świdnica
17:30 | 08.08.2020
MKS Kluczbork
Górnik II Zabrze
18:00 | 08.08.2020
Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie
14:00 | 14.10.2020
Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry
15:00 | 14.10.2020

3 Kolejka

ROW Rybnik
Błyskawica Gać
18:00 | 12.08.2020
Stal Brzeg
Polonia Nysa
18:00 | 12.08.2020
Górnik II Zabrze
Piast Żmigród
18:00 | 12.08.2020
Polonia Świdnica
MKS Kluczbork
18:00 | 12.08.2020
Ruch Chorzów
Warta Gorzów
19:20 | 12.08.2020
Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Zielona Góra
16:30 | 02.09.2020
LKS Goczałkowice-Zdrój
Ślęza Wrocław
16:30 | 09.09.2020
Miedź II Legnica
Polonia Bytom
15:30 | 30.09.2020
Pniówek Pawłowice Śląskie
Zagłębie II Lubin
16:00 | 30.09.2020

4 Kolejka

Zagłębie II Lubin
LKS Goczałkowice-Zdrój
13:00 | 15.08.2020
Błyskawica Gać
Warta Gorzów
17:00 | 15.08.2020
Piast Żmigród
Polonia Świdnica
17:00 | 15.08.2020
ROW Rybnik
Stal Brzeg
17:00 | 15.08.2020
MKS Kluczbork
Ruch Chorzów
18:00 | 15.08.2020
Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze
14:00 | 16.08.2020
Polonia Bytom
Pniówek Pawłowice Śląskie
17:00 | 02.09.2020
Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry
15:30 | 30.09.2020
Lechia Zielona Góra
Miedź II Legnica
15:00 | 14.10.2020

5 Kolejka

Polonia Świdnica
Ślęza Wrocław
15:00 | 22.08.2020
Stal Brzeg
Błyskawica Gać
17:00 | 22.08.2020
Miedź II Legnica
Rekord Bielsko-Biała
17:00 | 22.08.2020
Pniówek Pawłowice Śląskie
Lechia Zielona Góra
17:00 | 22.08.2020
LKS Goczałkowice-Zdrój
Polonia Bytom
17:00 | 22.08.2020
Warta Gorzów
MKS Kluczbork
17:00 | 22.08.2020
Ruch Chorzów
Piast Żmigród
19:20 | 22.08.2020
Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Nysa
14:30 | 21.10.2020
Górnik II Zabrze
Zagłębie II Lubin
13:00 | 18.11.2020

6 Kolejka

Ślęza Wrocław
Ruch Chorzów
14:00 | 29.08.2020
Błyskawica Gać
MKS Kluczbork
17:00 | 29.08.2020
Piast Żmigród
Warta Gorzów
17:00 | 29.08.2020
Polonia Bytom
Górnik II Zabrze
17:00 | 29.08.2020
Lechia Zielona Góra
LKS Goczałkowice-Zdrój
17:00 | 29.08.2020
Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie
17:00 | 29.08.2020
Polonia Nysa
Miedź II Legnica
17:00 | 29.08.2020
ROW Rybnik
Gwarek Tarnowskie Góry
17:00 | 29.08.2020
Zagłębie II Lubin
Polonia Świdnica
17:00 | 16.09.2020

7 Kolejka

Miedź II Legnica
ROW Rybnik
13:00 | 05.09.2020
Gwarek Tarnowskie Góry
Stal Brzeg
16:30 | 05.09.2020
Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia Nysa
16:30 | 05.09.2020
LKS Goczałkowice-Zdrój
Rekord Bielsko-Biała
16:30 | 05.09.2020
Polonia Świdnica
Polonia Bytom
16:30 | 05.09.2020
Warta Gorzów
Ślęza Wrocław
16:30 | 05.09.2020
MKS Kluczbork
Piast Żmigród
17:00 | 05.09.2020
Górnik II Zabrze
Lechia Zielona Góra
15:30 | 06.09.2020
Ruch Chorzów
Zagłębie II Lubin
18:00 | 21.10.2020

8 Kolejka

Zagłębie II Lubin
Warta Gorzów
13:00 | 12.09.2020
Błyskawica Gać
Piast Żmigród
16:30 | 12.09.2020
Lechia Zielona Góra
Polonia Świdnica
16:30 | 12.09.2020
Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze
16:30 | 12.09.2020
Polonia Nysa
LKS Goczałkowice-Zdrój
16:30 | 12.09.2020
ROW Rybnik
Pniówek Pawłowice Śląskie
16:30 | 12.09.2020
Stal Brzeg
Miedź II Legnica
16:30 | 12.09.2020
Ślęza Wrocław
MKS Kluczbork
14:00 | 13.09.2020
Polonia Bytom
Ruch Chorzów
15:00 | 13.09.2020

9 Kolejka

Polonia Świdnica
Rekord Bielsko-Biała
15:00 | 19.09.2020
Gwarek Tarnowskie Góry
Błyskawica Gać
16:00 | 19.09.2020
Pniówek Pawłowice Śląskie
Stal Brzeg
16:00 | 19.09.2020
LKS Goczałkowice-Zdrój
ROW Rybnik
16:00 | 19.09.2020
Górnik II Zabrze
Polonia Nysa
16:00 | 19.09.2020
Warta Gorzów
Polonia Bytom
16:00 | 19.09.2020
Piast Żmigród
Ślęza Wrocław
16:00 | 19.09.2020
MKS Kluczbork
Zagłębie II Lubin
16:30 | 19.09.2020
Ruch Chorzów
Lechia Zielona Góra
19:20 | 20.09.2020

10 Kolejka

Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród
13:00 | 26.09.2020
Stal Brzeg
LKS Goczałkowice-Zdrój
14:00 | 26.09.2020
Polonia Bytom
MKS Kluczbork
15:00 | 26.09.2020
Błyskawica Gać
Ślęza Wrocław
16:00 | 26.09.2020
Lechia Zielona Góra
Warta Gorzów
16:00 | 26.09.2020
Polonia Nysa
Polonia Świdnica
16:00 | 26.09.2020
ROW Rybnik
Górnik II Zabrze
16:00 | 26.09.2020
Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica
16:00 | 26.09.2020
Rekord Bielsko-Biała
Ruch Chorzów
18:00 | 26.09.2020

11 Kolejka

Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin
14:00 | 03.10.2020
Warta Gorzów
Rekord Bielsko-Biała
15:00 | 03.10.2020
Miedź II Legnica
Błyskawica Gać
15:30 | 03.10.2020
Pniówek Pawłowice Śląskie
Gwarek Tarnowskie Góry
15:30 | 03.10.2020
Piast Żmigród
Polonia Bytom
15:30 | 03.10.2020
MKS Kluczbork
Lechia Zielona Góra
18:00 | 03.10.2020
Ruch Chorzów
Polonia Nysa
19:20 | 03.10.2020
Polonia Świdnica
ROW Rybnik
15:30 | 07.10.2020
Górnik II Zabrze
Stal Brzeg
14:00 | 28.10.2020

12 Kolejka

Polonia Bytom
Ślęza Wrocław
15:00 | 09.10.2020
Błyskawica Gać
Zagłębie II Lubin
15:00 | 10.10.2020
Lechia Zielona Góra
Piast Żmigród
15:00 | 10.10.2020
Rekord Bielsko-Biała
MKS Kluczbork
15:00 | 10.10.2020
Polonia Nysa
Warta Gorzów
15:00 | 10.10.2020
ROW Rybnik
Ruch Chorzów
15:00 | 10.10.2020
Stal Brzeg
Polonia Świdnica
15:00 | 10.10.2020
Gwarek Tarnowskie Góry
LKS Goczałkowice-Zdrój
15:00 | 10.10.2020
Miedź II Legnica
Pniówek Pawłowice Śląskie
15:00 | 10.10.2020

13 Kolejka

Zagłębie II Lubin
Polonia Bytom
13:00 | 17.10.2020
Pniówek Pawłowice Śląskie
Błyskawica Gać
14:30 | 17.10.2020
LKS Goczałkowice-Zdrój
Miedź II Legnica
14:30 | 17.10.2020
Warta Gorzów
ROW Rybnik
14:30 | 17.10.2020
Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała
14:30 | 17.10.2020
MKS Kluczbork
Polonia Nysa
18:00 | 17.10.2020
Ruch Chorzów
Stal Brzeg
19:20 | 17.10.2020
Ślęza Wrocław
Lechia Zielona Góra
14:00 | 18.10.2020
Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry
13:00 | 04.11.2020

14 Kolejka

Lechia Zielona Góra
Zagłębie II Lubin
14:00 | 24.10.2020
Błyskawica Gać
Polonia Bytom
14:30 | 24.10.2020
Polonia Nysa
Piast Żmigród
14:30 | 24.10.2020
ROW Rybnik
MKS Kluczbork
14:30 | 24.10.2020
Stal Brzeg
Warta Gorzów
14:30 | 24.10.2020
Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Świdnica
14:30 | 24.10.2020
Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze
14:30 | 24.10.2020
Pniówek Pawłowice Śląskie
LKS Goczałkowice-Zdrój
14:30 | 24.10.2020
Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław
13:00 | 11.11.2020

15 Kolejka

Polonia Bytom
Lechia Zielona Góra
13:00 | 31.10.2020
LKS Goczałkowice-Zdrój
Błyskawica Gać
14:00 | 31.10.2020
Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie
14:00 | 31.10.2020
Polonia Świdnica
Miedź II Legnica
14:00 | 31.10.2020
Piast Żmigród
ROW Rybnik
14:00 | 31.10.2020
Zagłębie II Lubin
Rekord Bielsko-Biała
14:00 | 31.10.2020
Ruch Chorzów
Gwarek Tarnowskie Góry
18:00 | 31.10.2020
Ślęza Wrocław
Polonia Nysa
13:30 | 18.11.2020
MKS Kluczbork
Stal Brzeg
17:00 | 25.11.2020

16 Kolejka

Błyskawica Gać
Lechia Zielona Góra
13:30 | 07.11.2020
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom
13:30 | 07.11.2020
Polonia Nysa
Zagłębie II Lubin
13:30 | 07.11.2020
ROW Rybnik
Ślęza Wrocław
13:30 | 07.11.2020
Miedź II Legnica
Ruch Chorzów
13:30 | 07.11.2020
Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia Świdnica
13:30 | 07.11.2020
LKS Goczałkowice-Zdrój
Górnik II Zabrze
13:30 | 07.11.2020
Stal Brzeg
Piast Żmigród
17:00 | 18.11.2020
Gwarek Tarnowskie Góry
Warta Gorzów
13:00 | 25.11.2020

17 Kolejka

Warta Gorzów
Miedź II Legnica
13:00 | 14.11.2020
MKS Kluczbork
Gwarek Tarnowskie Góry
13:00 | 14.11.2020
Polonia Bytom
Polonia Nysa
13:00 | 14.11.2020
Lechia Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała
13:00 | 14.11.2020
Górnik II Zabrze
Błyskawica Gać
13:30 | 14.11.2020
Polonia Świdnica
LKS Goczałkowice-Zdrój
13:30 | 14.11.2020
Zagłębie II Lubin
ROW Rybnik
13:30 | 14.11.2020
Ślęza Wrocław
Stal Brzeg
13:30 | 15.11.2020
Ruch Chorzów
Pniówek Pawłowice Śląskie
18:00 | 17.11.2020

18 Kolejka

Błyskawica Gać
Rekord Bielsko-Biała
13:00 | 21.11.2020
ROW Rybnik
Polonia Bytom
13:00 | 21.11.2020
Stal Brzeg
Zagłębie II Lubin
13:00 | 21.11.2020
Gwarek Tarnowskie Góry
Piast Żmigród
13:00 | 21.11.2020
Miedź II Legnica
MKS Kluczbork
13:00 | 21.11.2020
Pniówek Pawłowice Śląskie
Warta Gorzów
13:00 | 21.11.2020
LKS Goczałkowice-Zdrój
Ruch Chorzów
13:00 | 21.11.2020
Górnik II Zabrze
Polonia Świdnica
13:00 | 21.11.2020
Polonia Nysa
Lechia Zielona Góra
13:00 | 22.11.2020

19 Kolejka

Polonia Świdnica
Błyskawica Gać
13:00 | 28.11.2020
Warta Gorzów
LKS Goczałkowice-Zdrój
13:00 | 28.11.2020
Piast Żmigród
Miedź II Legnica
13:00 | 28.11.2020
Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry
13:00 | 28.11.2020
Polonia Bytom
Stal Brzeg
13:00 | 28.11.2020
Lechia Zielona Góra
ROW Rybnik
13:00 | 28.11.2020
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Nysa
13:00 | 28.11.2020
Ruch Chorzów
Górnik II Zabrze
18:00 | 28.11.2020
MKS Kluczbork
Pniówek Pawłowice Śląskie
13:00 | 29.11.2020

20 Kolejka

Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica
13:00 | 06.03.2021
Warta Gorzów
Górnik II Zabrze
14:00 | 06.03.2021
MKS Kluczbork
LKS Goczałkowice-Zdrój
14:30 | 06.03.2021
Błyskawica Gać
Polonia Nysa
15:00 | 06.03.2021
Rekord Bielsko-Biała
ROW Rybnik
15:00 | 06.03.2021
Lechia Zielona Góra
Stal Brzeg
15:00 | 06.03.2021
Piast Żmigród
Pniówek Pawłowice Śląskie
15:00 | 06.03.2021
Ruch Chorzów
Polonia Świdnica
17:00 | 06.03.2021
Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry
13:00 | 07.03.2021

21 Kolejka

Miedź II Legnica
Zagłębie II Lubin
12:00 | 13.03.2021
Polonia Świdnica
Warta Gorzów
15:00 | 13.03.2021
Górnik II Zabrze
MKS Kluczbork
15:00 | 13.03.2021
LKS Goczałkowice-Zdrój
Piast Żmigród
15:00 | 13.03.2021
Pniówek Pawłowice Śląskie
Ślęza Wrocław
15:00 | 13.03.2021
Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Bytom
15:00 | 13.03.2021
Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała
15:00 | 13.03.2021
ROW Rybnik
Polonia Nysa
15:00 | 13.03.2021
Ruch Chorzów
Błyskawica Gać
17:00 | 13.03.2021

22 Kolejka

Polonia Nysa
Stal Brzeg
13:00 | 20.02.2021
Zagłębie II Lubin
Pniówek Pawłowice Śląskie
13:00 | 20.03.2021
Ślęza Wrocław
LKS Goczałkowice-Zdrój
14:00 | 20.03.2021
Warta Gorzów
Ruch Chorzów
14:00 | 20.03.2021
MKS Kluczbork
Polonia Świdnica
14:30 | 20.03.2021
Błyskawica Gać
ROW Rybnik
15:00 | 20.03.2021
Lechia Zielona Góra
Gwarek Tarnowskie Góry
15:00 | 20.03.2021
Polonia Bytom
Miedź II Legnica
15:00 | 20.03.2021
Piast Żmigród
Górnik II Zabrze
15:00 | 20.03.2021

23 Kolejka

Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław
12:00 | 27.03.2021
Miedź II Legnica
Lechia Zielona Góra
12:00 | 27.03.2021
Warta Gorzów
Błyskawica Gać
14:00 | 27.03.2021
Polonia Świdnica
Piast Żmigród
15:30 | 27.03.2021
LKS Goczałkowice-Zdrój
Zagłębie II Lubin
15:30 | 27.03.2021
Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia Bytom
15:30 | 27.03.2021
Gwarek Tarnowskie Góry
Rekord Bielsko-Biała
15:30 | 27.03.2021
Stal Brzeg
ROW Rybnik
15:30 | 27.03.2021
Ruch Chorzów
MKS Kluczbork
17:00 | 27.03.2021

24 Kolejka

Zagłębie II Lubin
Górnik II Zabrze
14:00 | 31.03.2021
Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica
16:00 | 01.04.2021
Błyskawica Gać
Stal Brzeg
13:00 | 03.04.2021
Polonia Nysa
Gwarek Tarnowskie Góry
13:00 | 03.04.2021
Lechia Zielona Góra
Pniówek Pawłowice Śląskie
13:00 | 03.04.2021
Ślęza Wrocław
Polonia Świdnica
14:00 | 03.04.2021
Piast Żmigród
Ruch Chorzów
14:00 | 03.04.2021
MKS Kluczbork
Warta Gorzów
16:00 | 03.04.2021
Polonia Bytom
LKS Goczałkowice-Zdrój
17:00 | 03.04.2021

25 Kolejka

Miedź II Legnica
0:0
(walkower)
Polonia Nysa
13:00 | 10.04.2021
Warta Gorzów
Piast Żmigród
15:00 | 10.04.2021
Polonia Świdnica
Zagłębie II Lubin
16:00 | 10.04.2021
Górnik II Zabrze
Polonia Bytom
16:00 | 10.04.2021
LKS Goczałkowice-Zdrój
Lechia Zielona Góra
16:00 | 10.04.2021
Pniówek Pawłowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała
16:00 | 10.04.2021
Gwarek Tarnowskie Góry
ROW Rybnik
16:00 | 10.04.2021
MKS Kluczbork
Błyskawica Gać
17:00 | 10.04.2021
Ruch Chorzów
Ślęza Wrocław
18:00 | 10.04.2021

26 Kolejka

Stal Brzeg
Gwarek Tarnowskie Góry
01.01.2099
ROW Rybnik
Miedź II Legnica
01.01.2099
Polonia Nysa
Pniówek Pawłowice Śląskie
01.01.2099
Rekord Bielsko-Biała
LKS Goczałkowice-Zdrój
01.01.2099
Lechia Zielona Góra
Górnik II Zabrze
01.01.2099
Polonia Bytom
Polonia Świdnica
01.01.2099
Zagłębie II Lubin
Ruch Chorzów
01.01.2099
Gawin/Ślęza Wrocław
Warta Gorzów
01.01.2099
Piast Żmigród
MKS Kluczbork
01.01.2099

27 Kolejka

Piast Żmigród
Huragan Wołomin
01.01.2099
MKS Kluczbork
Gawin/Ślęza Wrocław
01.01.2099
Warta Gorzów
Zagłębie II Lubin
01.01.2099
Ruch Chorzów
Polonia Bytom
01.01.2099
Polonia Świdnica
Lechia Zielona Góra
01.01.2099
Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
01.01.2099
LKS Goczałkowice-Zdrój
Polonia Nysa
01.01.2099
Pniówek Pawłowice Śląskie
ROW Rybnik
01.01.2099
Miedź II Legnica
Stal Brzeg
01.01.2099

28 Kolejka

Huragan Wołomin
Gwarek Tarnowskie Góry
01.01.2099
Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice Śląskie
01.01.2099
ROW Rybnik
LKS Goczałkowice-Zdrój
01.01.2099
Polonia Nysa
Górnik II Zabrze
01.01.2099
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Świdnica
01.01.2099
Lechia Zielona Góra
Ruch Chorzów
01.01.2099
Polonia Bytom
Warta Gorzów
01.01.2099
Zagłębie II Lubin
MKS Kluczbork
01.01.2099
Gawin/Ślęza Wrocław
Piast Żmigród
01.01.2099

29 Kolejka

Gawin/Ślęza Wrocław
Huragan Wołomin
01.01.2099
Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin
01.01.2099
MKS Kluczbork
Polonia Bytom
01.01.2099
Warta Gorzów
Lechia Zielona Góra
01.01.2099
Ruch Chorzów
Rekord Bielsko-Biała
01.01.2099
Polonia Świdnica
Polonia Nysa
01.01.2099
Górnik II Zabrze
ROW Rybnik
01.01.2099
LKS Goczałkowice-Zdrój
Stal Brzeg
01.01.2099
Miedź II Legnica
Gwarek Tarnowskie Góry
01.01.2099

30 Kolejka

Huragan Wołomin
Miedź II Legnica
01.01.2099
Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice Śląskie
01.01.2099
Stal Brzeg
Górnik II Zabrze
01.01.2099
ROW Rybnik
Polonia Świdnica
01.01.2099
Polonia Nysa
Ruch Chorzów
01.01.2099
Rekord Bielsko-Biała
Warta Gorzów
01.01.2099
Lechia Zielona Góra
MKS Kluczbork
01.01.2099
Polonia Bytom
Piast Żmigród
01.01.2099
Zagłębie II Lubin
Gawin/Ślęza Wrocław
01.01.2099

31 Kolejka

Zagłębie II Lubin
Huragan Wołomin
01.01.2099
Gawin/Ślęza Wrocław
Polonia Bytom
01.01.2099
Piast Żmigród
Lechia Zielona Góra
01.01.2099
MKS Kluczbork
Rekord Bielsko-Biała
01.01.2099
Warta Gorzów
Polonia Nysa
01.01.2099
Ruch Chorzów
ROW Rybnik
01.01.2099
Polonia Świdnica
Stal Brzeg
01.01.2099
LKS Goczałkowice-Zdrój
Gwarek Tarnowskie Góry
01.01.2099
Pniówek Pawłowice Śląskie
Miedź II Legnica
01.01.2099

32 Kolejka

Huragan Wołomin
Pniówek Pawłowice Śląskie
01.01.2099
Miedź II Legnica
LKS Goczałkowice-Zdrój
01.01.2099
Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze
01.01.2099
Stal Brzeg
Ruch Chorzów
01.01.2099
ROW Rybnik
Warta Gorzów
01.01.2099
Polonia Nysa
MKS Kluczbork
01.01.2099
Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród
01.01.2099
Lechia Zielona Góra
Gawin/Ślęza Wrocław
01.01.2099
Polonia Bytom
Zagłębie II Lubin
01.01.2099

33 Kolejka

Polonia Bytom
Huragan Wołomin
01.01.2099
Zagłębie II Lubin
Lechia Zielona Góra
01.01.2099
Gawin/Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
01.01.2099
Piast Żmigród
Polonia Nysa
01.01.2099
MKS Kluczbork
ROW Rybnik
01.01.2099
Warta Gorzów
Stal Brzeg
01.01.2099
Polonia Świdnica
Gwarek Tarnowskie Góry
01.01.2099
Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica
01.01.2099
LKS Goczałkowice-Zdrój
Pniówek Pawłowice Śląskie
01.01.2099

34 Kolejka

Huragan Wołomin
LKS Goczałkowice-Zdrój
01.01.2099
Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik II Zabrze
01.01.2099
Miedź II Legnica
Polonia Świdnica
01.01.2099
Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Chorzów
01.01.2099
Stal Brzeg
MKS Kluczbork
01.01.2099
ROW Rybnik
Piast Żmigród
01.01.2099
Polonia Nysa
Gawin/Ślęza Wrocław
01.01.2099
Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin
01.01.2099
Lechia Zielona Góra
Polonia Bytom
01.01.2099

35 Kolejka

Lechia Zielona Góra
Huragan Wołomin
01.01.2099
Polonia Bytom
Rekord Bielsko-Biała
01.01.2099
Zagłębie II Lubin
Polonia Nysa
01.01.2099
Gawin/Ślęza Wrocław
ROW Rybnik
01.01.2099
Piast Żmigród
Stal Brzeg
01.01.2099
Warta Gorzów
Gwarek Tarnowskie Góry
01.01.2099
Ruch Chorzów
Miedź II Legnica
01.01.2099
Polonia Świdnica
Pniówek Pawłowice Śląskie
01.01.2099
Górnik II Zabrze
LKS Goczałkowice-Zdrój
01.01.2099

36 Kolejka

Huragan Wołomin
Górnik II Zabrze
01.01.2099
LKS Goczałkowice-Zdrój
Polonia Świdnica
01.01.2099
Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Chorzów
01.01.2099
Miedź II Legnica
Warta Gorzów
01.01.2099
Gwarek Tarnowskie Góry
MKS Kluczbork
01.01.2099
Stal Brzeg
Gawin/Ślęza Wrocław
01.01.2099
ROW Rybnik
Zagłębie II Lubin
01.01.2099
Polonia Nysa
Polonia Bytom
01.01.2099
Rekord Bielsko-Biała
Lechia Zielona Góra
01.01.2099

37 Kolejka

Rekord Bielsko-Biała
Huragan Wołomin
01.01.2099
Lechia Zielona Góra
Polonia Nysa
01.01.2099
Polonia Bytom
ROW Rybnik
01.01.2099
Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg
01.01.2099
Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry
01.01.2099
MKS Kluczbork
Miedź II Legnica
01.01.2099
Warta Gorzów
Pniówek Pawłowice Śląskie
01.01.2099
Ruch Chorzów
LKS Goczałkowice-Zdrój
01.01.2099
Polonia Świdnica
Górnik II Zabrze
01.01.2099

38 Kolejka

Huragan Wołomin
Polonia Świdnica
01.01.2099
Górnik II Zabrze
Ruch Chorzów
01.01.2099
LKS Goczałkowice-Zdrój
Warta Gorzów
01.01.2099
Pniówek Pawłowice Śląskie
MKS Kluczbork
01.01.2099
Miedź II Legnica
Piast Żmigród
01.01.2099
Gwarek Tarnowskie Góry
Gawin/Ślęza Wrocław
01.01.2099
Stal Brzeg
Polonia Bytom
01.01.2099
ROW Rybnik
Lechia Zielona Góra
01.01.2099
Polonia Nysa
Rekord Bielsko-Biała
01.01.2099