Ekstraklasa 2017/2018

[ pełna tabela ]
1. Lech Poznań 21 36 (30-16)
2. Górnik Zabrze 21 36 (40-32)
3. Jagiellonia Białystok 21 36 (29-24)
4. Legia Warszawa 20 35 (25-21)
5. Arka Gdynia 23 34 (29-23)
6. Zagłębie Lubin 21 32 (31-24)
7. Korona Kielce 21 31 (32-28)
8. Wisła Kraków 21 31 (30-26)
9. Wisła Płock 21 30 (26-27)
10. Śląsk Wrocław 21 27 (26-31)
11. Lechia Gdańsk 21 24 (30-33)
12. Cracovia 21 22 (28-32)
13. KS Nieciecza 20 21 (23-30)
14. Sandecja Nowy Sącz 21 21 (20-30)
15. Piast Gliwice 21 20 (22-31)
16. Pogoń Szczecin 21 17 (21-34)

Statystyki

17 Igor Angulo (Górnik Zabrze)
15 Carlos Daniel Lopez Carlitos (Wisła Kraków)
15 Jakub Świerczok (Zagłębie Lubin)
14 Marco Paixão (Lechia Gdańsk)
10 Marcin Robak (Śląsk Wrocław)
9 Christian Gytkjaer (Lech Poznań)
9 Krzysztof Piątek (Cracovia)
7 Arkadiusz Piech (Śląsk Wrocław)
10 Rafał Kurzawa (Górnik Zabrze)
6 Fedor Černych (Jagiellonia Białystok)
6 Szymon Drewniak (Cracovia)
6 Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock)
5 Alan Czerwiński (Zagłębie Lubin)
5 Kasper Hämäläinen (Legia Warszawa)
5 Darko Jevtić (Lech Poznań)
5 Arvydas Novikovas (Jagiellonia Białystok)
9 Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków)
8 Łukasz Burliga (Jagiellonia Białystok)
8 Dani Suarez (Górnik Zabrze)
7 José Kante (Wisła Płock)
7 Igor Łasicki (Wisła Płock)
7 Artem Putiwcew (KS Nieciecza)
7 Cornel Rapa (Pogoń Szczecin)
6 Guilherme Costa (Legia Warszawa)

I Liga 2017/2018

[ pełna tabela ]
1. Chojniczanka Chojnice 19 35 (28-13)
2. Odra Opole 19 34 (26-20)
3. Raków Częstochowa 19 32 (34-23)
4. Miedź Legnica 19 31 (24-18)
5. Stal Mielec 19 31 (28-23)
6. Chrobry Głogów 19 30 (22-19)
7. GKS Katowice 19 28 (27-24)
8. Zagłębie Sosnowiec 19 27 (27-22)
9. Puszcza Niepołomice 19 26 (26-25)
10. Wigry Suwałki 18 26 (22-21)
11. Bytovia Bytów 19 24 (22-22)
12. Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 24 (23-27)
13. Pogoń Siedlce 19 24 (24-30)
14. GKS Tychy 19 20 (19-30)
15. Stomil Olsztyn 18 19 (22-32)
16. Olimpia Grudziądz 19 18 (11-20)
17. Górnik Łęczna 19 18 (16-28)
18. Ruch Chorzów 19 15 (24-28)

Statystyki

10 Szymon Lewicki (Zagłębie Sosnowiec)
9 Mateusz Machaj (Chrobry Głogów)
9 Marcin Wodecki (Odra Opole)
8 Maciej Domański (Puszcza Niepołomice)
7 Mateusz Cholewiak (Stal Mielec)
7 Wojciech Kędziora (GKS Katowice)
6 Adam Czerkas (Raków Częstochowa)
6 Dejan Djermanović (Stal Mielec)
8 Rafał Figiel (Raków Częstochowa)
7 Krystian Getinger (Stal Mielec)
6 Rafał Grzelak (Chojniczanka Chojnice)
6 Grzegorz Lech (Stomil Olsztyn)
6 Piotr Malinowski (Raków Częstochowa)
5 Frank Adu Kwame (Miedź Legnica)
5 Michał Ilków-Gołąb (Chrobry Głogów)
5 Sebastian Kamiński (Bytovia Bytów)
10 Daniel Chyła (Pogoń Siedlce)
9 Michał Ilków-Gołąb (Chrobry Głogów)
9 Jakub Łabojko (Raków Częstochowa)
8 Miłosz Trojak (Ruch Chorzów)
8 Longinus Uwakwe (Puszcza Niepołomice)
7 Rafał Figiel (Raków Częstochowa)
7 Rafał Kosznik (Górnik Łęczna)
7 Adrian Łuszkiewicz (GKS Tychy)

II Liga 2017/2018

[ pełna tabela ]
1. GKS Jastrzębie 19 43 (34-11)
2. Łódzki KS 19 38 (21-11)
3. Warta Poznań 19 36 (26-12)
4. Radomiak Radom 19 34 (28-18)
5. Olimpia Elbląg 19 32 (29-22)
6. Siarka Tarnobrzeg 19 32 (30-25)
7. Znicz Pruszków 19 26 (23-26)
8. GKS Bełchatów 19 26 (30-27)
9. Błękitni Stargard Szczeciński 19 24 (20-19)
10. Garbarnia Kraków 19 24 (22-21)
11. Wisła Puławy 19 23 (21-21)
12. ROW Rybnik 19 22 (29-33)
13. Stal Stalowa Wola 19 22 (18-22)
14. Legionovia Legionowo 19 18 (18-26)
15. Rozwój Katowice 19 17 (16-28)
16. MKS Kluczbork 19 16 (14-27)
17. Gwardia Koszalin 19 15 (15-33)
18. Gryf Wejherowo 19 13 (18-30)

Statystyki

13 Leândro Rossi Pereira (Radomiak Radom)
10 Piotr Giel (GKS Bełchatów)
8 Jewhen Radionow (Łódzki KS)
8 Daniel Szczepan (GKS Jastrzębie)
8 Damian Szuprytowski (Olimpia Elbląg)
7 Kamil Jadach (GKS Jastrzębie)
7 Mateusz Żebrowski (Legionovia Legionowo)
6 Mateusz Węsierski (Błękitni Stargard Szczeciński)
8 Adrian Gębalski (Stal Stalowa Wola)
7 Farid Ali (GKS Jastrzębie)
6 Krzysztof Biegański (Warta Poznań)
6 Wojciech Fadecki (Błękitni Stargard Szczeciński)
6 Jakub Smektała (Wisła Puławy)
5 Krzysztof Gancarczyk (GKS Jastrzębie)
5 Damian Jakubik (Radomiak Radom)
5 Paweł Jaroszewski (ROW Rybnik)
10 Mateusz Węsierski (Błękitni Stargard Szczeciński)
9 Bartosz Jaroszek (Rozwój Katowice)
9 Kamil Nitkiewicz (MKS Kluczbork)
8 Michał Bierzało (GKS Bełchatów)
8 Damian Jakubik (Radomiak Radom)
8 Piotr Kołc (Gryf Wejherowo)
8 Donatas Nakrošius (MKS Kluczbork)
8 Łukasz Pietras (Garbarnia Kraków)

III Liga - grupa IV 2017/2018

[ pełna tabela ]
1. Motor Lublin 17 35 (38-14)
2. Chełmianka Chełm 17 33 (25-12)
3. Wiślanie Jaśkowice 17 32 (32-18)
4. Resovia Rzeszów 17 32 (24-12)
5. Wólczanka Wólka Pełkińska 17 32 (26-16)
6. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 17 31 (25-18)
7. Stal Rzeszów 17 30 (25-15)
8. Soła Oświęcim 17 29 (29-23)
9. Orlęta Radzyń Podlaski 17 26 (25-22)
10. Podhale Nowy Targ 17 23 (25-25)
11. MKS Trzebinia/Siersza 17 18 (20-23)
12. Wisła Sandomierz 17 18 (16-23)
13. Unia Tarnów 17 16 (20-31)
14. Podlasie Biała Podlaska 17 16 (19-27)
15. Spartakus Daleszyce 17 14 (21-37)
16. Avia Świdnik 17 14 (20-28)
17. Karpaty Krosno 17 13 (16-36)
18. JKS Jarosław 17 8 (21-47)

Statystyki

10 Konrad Nowak (Motor Lublin)
8 Przemysław Banaszak (Chełmianka Chełm)
8 Bartłomiej Buczek (Resovia Rzeszów)
8 Wojciech Reiman (Stal Rzeszów)
7 Damian Lubera (Unia Tarnów)
6 Dawid Cempa (Karpaty Krosno)
6 Łukasz Jamróz (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
6 Michał Nawrot (Podhale Nowy Targ)
10 Mateusz Kocur (Wólczanka Wólka Pełkińska)
8 Paweł Cygnar (Soła Oświęcim)
7 Piotr Zmorzyński (Orlęta Radzyń Podlaski)
5 Daniel Koczon (Stal Rzeszów)
5 Kamil Majkowski (Motor Lublin)
5 Patryk Słotwiński (Motor Lublin)
5 Mateusz Stanek (MKS Trzebinia/Siersza)
5 Maciej Wcisło (Wiślanie Jaśkowice)
8 Mateusz Konaszewski (Podlasie Biała Podlaska)
8 Patryk Wilk (Wisła Sandomierz)
7 Mateusz Kantor (Karpaty Krosno)
7 Maciej Lech (Wólczanka Wólka Pełkińska)
7 Mateusz Majcherczyk (MKS Trzebinia/Siersza)
7 Piotr Piekarski (Avia Świdnik)
7 Arkadiusz Staszczak (Resovia Rzeszów)
7 Jakub Szymala (Avia Świdnik)

III Liga - grupa I 2017/2018

[ pełna tabela ]
1. Sokół Aleksandrów Łódzki 17 37 (32-14)
2. Widzew Łódź 17 35 (32-13)
3. Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 33 (30-20)
4. Huragan Morąg 17 30 (26-17)
5. Ursus Warszawa 17 28 (20-20)
6. Victoria Sulejówek 17 28 (36-30)
7. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17 28 (29-28)
8. Legia II Warszawa 17 27 (30-18)
9. Polonia Warszawa 17 27 (24-13)
10. Olimpia Zambrów 17 24 (22-25)
11. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 22 (30-32)
12. Pelikan Łowicz 16 21 (34-30)
13. Sokół Ostróda 17 19 (19-23)
14. MKS Ełk 16 18 (12-17)
15. ŁKS Łomża 17 18 (15-23)
16. Warta Sieradz 17 15 (23-32)
17. Tur Bielsk Podlaski 17 9 (7-46)
18. GKS Wikielec 17 6 (15-35)

Statystyki

12 Wojciech Wocial (Victoria Sulejówek)
11 Daniel Smuga (Victoria Sulejówek)
10 Kamil Żylski (Sokół Aleksandrów Łódzki)
9 Mateusz Majewski (Legia II Warszawa)
7 Joao Augusto Fortunato (Huragan Morąg)
6 Mariusz Gabrych (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
6 Kamil Jackiewicz (Olimpia Zambrów)
6 Robert Kowalczyk (Pelikan Łowicz)
9 Michał Miller (Widzew Łódź)
7 Bartosz Mroczek (Sokół Aleksandrów Łódzki)
6 Robert Kowalczyk (Pelikan Łowicz)
6 Daniel Smuga (Victoria Sulejówek)
6 Kamil Szymczak (Lechia Tomaszów Mazowiecki)
5 Michał Adamczyk (Pelikan Łowicz)
5 Samuelson Odunka (Victoria Sulejówek)
4 Rafał Goluch (Victoria Sulejówek)
8 Piotr Karłowicz (Huragan Morąg)
7 Rafał Maciążek (Huragan Morąg)
6 Piotr Ćwik (Ursus Warszawa)
6 Mateusz Dara (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
6 Wojciech Gorczyca (Victoria Sulejówek)
6 Piotr Kacperek (GKS Wikielec)
6 Adam Radwański (Widzew Łódź)
6 Przemysław Sztybrych (Ursus Warszawa)

III Liga - grupa III 2017/2018

[ pełna tabela ]
1. Skra Częstochowa 17 36 (24-6)
2. Stal Brzeg 17 33 (42-25)
3. Ślęza Wrocław 17 33 (36-28)
4. Gwarek Tarnowskie Góry 17 31 (28-21)
5. Stilon Gorzów Wielkopolski 17 28 (36-26)
6. Górnik Polkowice 17 27 (29-26)
7. Lechia Dzierżoniów 17 26 (28-24)
8. Górnik II Zabrze 17 25 (36-31)
9. BKS Bielsko-Biała 17 24 (20-20)
10. Pniówek Pawłowice Śląskie 17 22 (23-30)
11. Rekord Bielsko-Biała 17 22 (29-29)
12. Miedź II Legnica 17 20 (19-29)
13. Ruch Zdzieszowice 17 20 (27-28)
14. Piast Żmigród 17 20 (23-26)
15. Zagłębie II Lubin 17 20 (25-31)
16. Unia Turza Śląska 17 18 (23-29)
17. Falubaz Zielona Góra 17 18 (21-30)
18. Polonia Głubczyce 17 9 (19-49)

Statystyki

13 Dawid Jarka (Gwarek Tarnowskie Góry)
12 Maciej Firlej (Ślęza Wrocław)
10 Marcin Buryło (Lechia Dzierżoniów)
10 Dominik Lasik (Górnik II Zabrze)
10 Marcin Nowacki (Stal Brzeg)
9 Dawid Hanzel (Unia Turza Śląska)
9 Rafał Świtaj (Stilon Gorzów Wielkopolski)
9 Mateusz Szatkowski (Pniówek Pawłowice Śląskie)
8 Sławomir Pach (Gwarek Tarnowskie Góry)
7 Marcin Nowacki (Stal Brzeg)
6 Marcin Buryło (Lechia Dzierżoniów)
6 Mateusz Kluzek (Ślęza Wrocław)
6 Sławomir Musiolik (Unia Turza Śląska)
5 Jakub Jakóbczyk (Ślęza Wrocław)
4 Dominik Bronisławski (Stal Brzeg)
4 Krzysztof Napora (Skra Częstochowa)
9 Dawid Pakulski (Zagłębie II Lubin)
7 Dawid Czapliński (Ruch Zdzieszowice)
7 Bartosz Flis (Stilon Gorzów Wielkopolski)
7 Dominik Jończy (Zagłębie II Lubin)
7 Dawid Nagi (Rekord Bielsko-Biała)
7 Bartosz Siebert (Falubaz Zielona Góra)
6 Mateusz Magdziak (Górnik Polkowice)
6 Sławomir Szary (Pniówek Pawłowice Śląskie)

III Liga - grupa II 2017/2018

[ pełna tabela ]
1. Elana Toruń 17 37 (27-11)
2. Świt Skolwin 17 36 (36-13)
3. Bałtyk Gdynia 17 35 (38-17)
4. Kotwica Kołobrzeg 17 32 (25-16)
5. KKS Kalisz 17 31 (25-10)
6. Sokół Kleczew 17 31 (26-12)
7. Lech II Poznań 17 29 (27-18)
8. Polonia Środa Wielkopolska 17 27 (27-23)
9. Pogoń II Szczecin 17 25 (22-21)
10. Wda Świecie 17 22 (27-34)
11. Wierzyca Pelplin 17 22 (19-27)
12. Centra Ostrów Wielkopolski 17 19 (23-34)
13. Jarota Jarocin 17 17 (18-27)
14. KP Starogard Gdański 17 15 (14-20)
15. GKS Przodkowo 17 13 (20-38)
16. Unia Solec Kujawski 17 12 (14-31)
17. Energetyk Gryfino 17 11 (9-29)
18. Górnik Konin 17 10 (24-40)

Statystyki

12 Mateusz Kuzimski (Bałtyk Gdynia )
11 Krzysztof Bartoszak (Polonia Środa Wielkopolska)
10 Michał Kołodziejski (Świt Skolwin)
9 Dawid Retlewski (Wda Świecie)
8 Adam Duda (Bałtyk Gdynia )
8 Kamil Walków (Świt Skolwin)
7 Juliusz Letniowski (Bałtyk Gdynia )
6 Dominik Chromiński (Jarota Jarocin)
8 Juliusz Letniowski (Bałtyk Gdynia )
7 Sebastian Bartlewski (Bałtyk Gdynia )
5 Adam Duda (Bałtyk Gdynia )
5 Mariusz Kryszak (Elana Toruń)
5 Piotr Skokowski (Jarota Jarocin)
4 Arkadiusz Bajerski (Sokół Kleczew)
4 Paweł Błaszczak (Górnik Konin)
4 Damian Buczma (Polonia Środa Wielkopolska)
9 Dmytro Plakhtyr (Unia Solec Kujawski)
8 Paweł Bielecki (Energetyk Gryfino)
8 Paweł Rzepnikowski (GKS Przodkowo)
7 Mateusz Górka (Wierzyca Pelplin)
7 Mariusz Kryszak (Elana Toruń)
7 Bartosz Śmietanko (Unia Solec Kujawski)
6 Krzysztof Kołodziej (Lech II Poznań)
6 Łukasz Kopka (GKS Przodkowo)

IV liga pomorska 2017/2018

[ pełna tabela ]
1. Radunia Stężyca 17 43 (58-17)
2. Grom Nowy Staw 16 40 (53-21)
3. Pogoń Lębork 17 34 (25-18)
4. Gryf Słupsk 17 34 (43-20)
5. Stolem Gniewino 17 33 (39-21)
6. GOSRiT Luzino 17 29 (31-25)
7. Kaszubia Kościerzyna 17 28 (31-22)
8. Jaguar Gdańsk 17 24 (32-30)
9. Anioły Garczegorze 16 23 (33-25)
10. GKS Kolbudy 17 22 (27-21)
11. Arka II Gdynia 17 19 (25-31)
12. Powiśle Dzierzgoń 17 16 (18-35)
13. Cartusia Kartuzy 17 16 (29-37)
14. Bytovia II Bytów 17 15 (16-23)
15. Gedania Gdańsk 17 15 (31-41)
16. Orkan Rumia 17 15 (24-33)
17. Start Miastko 17 14 (30-48)
18. Sokół Wyczechy 17 3 (14-91)

Statystyki

19 Łukasz Stasiak (Gryf Słupsk)
18 Tomasz Grabowski (Grom Nowy Staw)
13 Mateusz Łuczak (Radunia Stężyca)
13 Mateusz Niedźwiecki (Cartusia Kartuzy)
13 Sławomir Pufelski (Start Miastko)
12 Artur Formela (Radunia Stężyca)
11 Mateusz Gruszewski (Grom Nowy Staw)
11 Tomasz Tuttas (Kaszubia Kościerzyna)
4 Bartosz Nowicki (Arka II Gdynia)
2 Dominik Gniadecki (Arka II Gdynia)
2 Oskar Ryk (Arka II Gdynia)
1 Maciej Kozakowski (Arka II Gdynia)
1 Krzysztof Krakowiak (Arka II Gdynia)
1 Jan Łoś (Arka II Gdynia)
1 Adrian Polański (Arka II Gdynia)
10 Michał Janiak (Orkan Rumia )
8 Mateusz Toporek (Cartusia Kartuzy)
7 Maciej Pietrzyk (Powiśle Dzierzgoń)
6 Andrzej Kaszuba (Radunia Stężyca)
6 Daniel Piechowski (Gryf Słupsk)
6 Marcel Stanischewski (Start Miastko)
6 Jakub Tobiaski (GOSRiT Luzino)
5 Jacek Czerwiński (Start Miastko)